آئین اختتامیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم

 

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، هیئت اندیشه ورز کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با محوریت برپایی آئین اختتامیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار شد.

طی این نشست، حجت الاسلام کاظم شکری، مسئول ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز از برپایی آئین اختتامیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد خبر داد و گفت: این آئین روز جمعه ۱۳ مهر در اردوگاه شهید باهنر برگزار می گردد.

حجت الاسلام شکری با اعلام خبر حضور حجت الاسلام دکتر ارزانی، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد و رئیس ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور افزود: آئین اختتامیه اوقات فراغت در قالب کرسی های هم اندیشی و تجلیل از فعالان ایام اوقات فراغت برنامه ریزی شده است.

رئیس ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در ادامه توضیح داد: آئین اوقات فراغت روز جمعه ۱۳ مهر در اردوگاه باهنر از ساعت ۸ صبح با حضور فعالان فرهنگی هنری مساجد البرز برگزار می شود.

مبحث تملک دارایی کانون های فرهنگی هنری در استان و تجهیزاتی که از طرف ستاد عالی برای کانون های فرهنگی هنری مساجد می توان در نظر گرفت از دیگر محورهای این نشست هم اندیشی بود.

حلقه های تبادل نظر برای خواهران و برادران در آئین اختتامیه اوقات فراغت از جمله برنامه های محوری این است که اعضاء هیئت اندیشه ورز در این رابطه به تبادل نظر پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.