آئین اختتامیه کلاس های اوقات فراغت کانون فرهنگی مسجد امام حسن مجتبی(علیه السلام)

اخبار تصویری اخبار کانون‌ها

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز:دکتر مرتضی حسین زاده، مدیرکانون فرهنگی هنری مسجد امام حسن مجتبی (علیه السلام) با اعلام خبر برپایی آئین اوقات فراغت کانون فرهنگی امام حسن مجتبی(علیه السلام) در مسجد جامع دهقان ویلای کرج  گفت: ایام تعطیلی مدارس یکی از بهترین فرصت های اوقات فراغت است.

حسین زاده با تأمل بر اهمیت پویایی مسجد به واسطه حضور نوجوانان و جوانان عنوان کرد: مسجد جامع دهقان ویلا یکی از مساجد تراز اسلامی است که در قالب های متعدد ورزشی، هنری، فرهنگی و … برای گروه های مختلف سنی برنامه دارد.

وی از فعالیت باشگاه غدیر به اهتمام کانون فرهنگی مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام خبر داد و گفت: تعداد ورزشکاران در بخش خواهران برادران بیش از ۳۰۰ نفر است که در قالب ورزش هایی چون تکواندو، هاپکیدو، داژبال، تیراندازی، ژیمناستیک، داژبال و مادر و کودک فعالیت می کنند.

وی با بیان مساحت تعیین شده برای باشگاه ورزشی در فضای مسجد توضیح داد: این باشگاه در زیرزمین مسجد به مساحت ۳۰۰ متر مربع در نظر گرفته شده است که همواره مورد استقبال عمومی است.

برپایی هیئت هفتگی خواهران و برادران به طور منظم و ثابت از دیگر محورهای سخنان این مدیرکانون فرهنگی مسجد بود که در ادامه به توزیع کارت نماز برای حضور بیش از ۲۰۰ دختر و پسر مقطع دبستان اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.