آمادگی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی مساجد البرز برای برپایی موکب اربعین

اخبار دبیرخانه اخبار شاخص

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کاون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» طی نشستی با رئیس سازمان عتبات عالیات استان البرز که (یکشنبه ۶ مرداد) در سازمان عتبات عالیات استان البرز برگزار شد، گفت: زیرساخت های برنامه ریزی شده در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد با محوریت امام مسجد است.

مدیرستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، افزود: فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد آماده همراهی و همکاری لازم را برای برپایی موکب اربعین دارند.

وی با اشاره به اهمیت  همراهی و همکاری ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز با سازمان عتبات عالیات البرز، بیان کرد: تعدادی از کانون هایی فرهنگی هنری مساجد هستند، که در کربلا و نجف موکب هایی داشته اند و خدمات رسانی انجام دادند و می توانند با مدیریت و برنامه ریزی به نحوه بهتری به زائرین حضرت ابا عبدالله خدمت رسانی کنند.

وی با بیان این مطلب که فعالان کانون های فرهنگی مساجد همراه سازمان عتبات و عالیات هستند، بیان کرد: فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد سرباز جنگ نرم و جبهه فرهنگی هستند و همواره با قدرت تمام و با توکل به خدا در جهت مبارزه با استکبار جهانی و همدستان آنان مقاومت می کنند.

حجت الاسلام شکری تصریح کرد: فعالان کانون های فرهنگی مساجد البرز در این اجتماع عظیم و جهانی تفکر و فرهنگ شیعه ناب محمدی را به نحوه درست و با بیان عملی نشان می دهند، تا همه بدانند اسلام دینی بسیار با لطافت و انسان دوست و برابر و یکسان برای احاد جامعه است.

گفتنی است، طی این نشست مقرر شد تا  تفاهم نامه همکاری میان ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز و ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان البرز منعقد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.