آموزش استفاده از فضای مجازی در برنامه کانون های فرهنگی مساجد قرار دارد

اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار کانون‌ها

به گرازش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز: « حجت الاسلام کاظم شکری» در خصوص پیاده سازی بیانیه گام دوم انقلاب در فضای کانون های فرهنگی مساجد البرز، گفت: به منظور پیاده سازی بیانیه گام دوم انقلاب و اهمیت فضازی مجازی و جبهه جدیدی که در جهت مقابله و نشر دین قرار گرفته است، آموزش فضای مجازی در برنامه کاری ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد قرار دارد.

مدیرستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، افزود: بنابر تدابیر صورت گرفته با همکاری سازمان فضازی مجازی سراج دوره های آموزش سواد رسانه ای ، تصویر گری و تیزرسازی فرهنگی برای اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.

حجت الاسلام شکری افزود: طبق این تفاهم نامه همکاری اعضای فعال کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، علاقمندان با هدف آمادگی و زیر ساختار سازی و ارتقاء سطح علمی و مهارتی می توانند شرکت کنند.

وی توضیح داد: این دوره مقدماتی آموزشی به صورت منظم و پایدار است، تا نیروهای توانمند و اهل فن و با قدرت مانور بالا و به اصطلاح افسران جنگ نرم تربیت می بییند.

وی با بیان این مطلب که هدف از تربیت افسران جنگ نرم، مقابله با تهاجم های فرهنگی است، تصریح کرد: متناسب با این آموزش ها انتظار می رود که افراد آموزش دیده، بتوانند در  مسیر انقلاب هم پیشگیرانه هم تهاجمی عمل کنند.

مدیرستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز خاطرنشان کرد: بنابر تلاش های صورت گرفته از اساتیدی در این دوره ها استفاده می شود که از آموزش های اولیه را در قالب کاربردی و اصولی ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.