اجرای طرح تعویض قرآن های فرسوده در آئین طرح ملّی تلاوت رضوی

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» در حاشیه آئین طرح ملّی تلاوت رضوی که شامگاه (۱۶ بهمن) در مصلی نماز جمعه کرج برگزار شد، گفت: ستادهماهنگی نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز در مشارکت با آستان قدس رضوی به منظور اجرای طرح ملی تلاوت رضوی، طرح تعویض قرآن های فرسوده را اجرا کرد.

مسئول ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز افزود: متناسب با ایام الله دهه فجر، حفظ سوره والفجر در این آئین مورد نظر قرار گرفت.

وی با تأمل بر اهمیت حفظ و تعمیق در آموزه های قرآنی، افزود: از میان علاقمندان قرآن کریم، 150 نفر در بخش حفظ سوره والفجر شرکت کردند.

رئیس ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز به حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز در این آئین اشاره کرد و گفت: همراهی و مساعدت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز در جریان برپایی حفظ سوره والفجر و اجرای طرح تعویض قرآن های فرسوده بیانگر اهمیت جایگاه قرآن در میان مسئولان فرهنگی است.

گفتنی است، اجرای طرح تعویض قرآن های فرسوده با اهتمام ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز از چندماه اخیر در حال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.