اجرای طرح حقوق و مسجد با همراهی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در البرز

اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» طی نشست مشترکی که (۹ آبان) در اداره کل دادگستری البرز با « فرید نجف نیا» معاون فرهنگی رئیس کل دادگستری استان البرز برگزار شد، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد ظرفیت برپایی طرح حقوق و مسجد را دارند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز با اشاره به اهمیت برپایی دوره طرح حقوق و مسجد در مساجد گفت: این طرح در قالب تفاهم نامه مشترکی میان کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز با اداره کل دادگستری البرز برگزار می شود.

وی با ضروری خواندن مشاوره حقوقی و قضائی به عامه مردم، عنوان کرد: مساجد یکی از بهترین مکان های گردهم آیی مردم است و در قالب اجرای این طرح می توان از مشارکت عمومی مردم در هر محله با محوریت مسجد بهره مند شد.

حجت الاسلام شکری خاطرنشان کرد: در سطح استان البرز ۳۹۹ کانون فرهنگی هنری مسجد فعال هستند که این ظرفیت می تواند در انسجام، برنامه ریزی و تداوم ویژه برنامه هایی با محوریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی موثر تلقی شود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز تصریح کرد: بنابر سنوات سال گذشته طرح حقوق و مسجد در مساجد استان البرز با همراهی کانون های فرهنگی هنری مساجد و اهتمام دادگستری استان البرز برگزار شد و بر همان اساس در سال جاری این طرح به صورت یک برنامه های هماهنگ و منسجم اجرا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.