اجرای طرح حقوق و مسجد/ تمدید فرصت ثبت نام در سامانه بچه های مسجد

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص

اجرای طرح حقوق و مسجد با همت کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی(ع) کرج

مدیرکانون فرهنگی هنری مسجد امام حسن مجتبی(ع) در دهقان ویلای کرج گفت: بنابر پیشنهاد دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز مبنی بر انجام این طرح که با هماهنگی معاونت فرهنگی، اجتماعی دادگستری استان البرز همراه است و نیاز فعالان مسجدی این طرح با همت کانون فرهنگی مسجد اجرا می شود.

به گفته حسین زاده، طرح حقوق و مسجد پنجشنبه (۸ آذر) در مسجد جامع امام حسن مجتبی(ع) واقع در دهقان ویلای اول کرج پس از نماز مغرب و عشاء با حضور جعفر دوستانی، وکیل پایه یک دادگستری برپا است.

زیرساخت سازی فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد نظرآباد در دستور کار قرار گرفت

خبر دیگر در هفته گذشته اختصاص به  زیرساخت سازی فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد نظرآباد یافت، که در این خصوص « حجت الاسلام کاظم شکری» طی دیدار با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نظرآباد بر لزوم تقویت و توسعه زیرساخت های کانون های فرهنگی هنری مساجد نظرآباد تاکید کرد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز افزود: متناسب با فرهنگ، اقلیم، بافت و موقعیت جغرافیای شهرستان نظرآباد که از مردمان با اعتقاد و اهل معرفت و علم هستند و از تمدن بالایی برخوردار می باشد اولین حرکت جهت بازسازی و استحکام روابط و برنامه ریزی زیر ساختار های فرهنگی در خصوص فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد  استان البرز از شهرستان نظرآباد شروع کردیم.

عضو کانون فرهنگی مسجد علی بن ابیطالب(ع) جواز حضور در تیم ملی را کسب کرد

 « محسن خدابنده» از  موفقیت عضو کانون فرهنگی این مسجد در مسابقات استعداد وزنه برداری و کسب مقام سوم کشوری خبر داد و گفت: این نوجوان جواز حضور در تیم ملی نوجوانان را کسب کرد.

مدیرکانون فرهنگی هنری مسجد علی بن ابیطالب(ع) افزود: مانی انصاری، یکی از فعالان فرهنگی هنری مسجد دولت آباد کرج است.

فرصت ثبت نام در سامانه بچه های مسجد تمدید شد

از دیگر اخبار مهم و با اهمیت در هفته ای که گذشته، تمدید فرصت ثبت نام در سامانه بچه های مسجد تا ۲۰ آذر بود.

در این رابطه « حجت الاسلام کاظم شکری» با اعلام خبر تمدید ثبت نام در سامانه بچه های مسجد گفت: آخرین مهلت ثبت نام در سامانه بچه های مسجد تا ۲۰ آذر سال جاری تمدید شد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز افزود: سامانه بچه های مسجد با هدف ساماندهی و سازماندهی برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد طرح ریزی شده است.

به گفته حجت الاسلام شکری، متناسب با اهمیت ثبت نام فعالان مسجدی در سامانه بچه های مسجد، فعالان مسجدی به گونه ای باید تدبیر کنند که بتوانند در اسرع وقت ثبت نام فعالان خود را انجام دهند.

فراخوان مسابقه بهترین تحلیل و ایده از نقش بانوان در پیدایش و تداوم انقلاب اسلامی

«حجت الاسلام کاظم شکری» از برپایی فراخوان مسابقه و نشست تخصصی در خصوص بهترین تحلیل و  ایده از نقش بانوان در پیدایش و تداوم انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: این فراخوان با هدف تبیین جایگاه نقش بانوان در انقلاب برپا می شود.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز افزود: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقه و نشست تخصصی در خصوص بهترین تحلیل و بهترین ایده برای نقش بانوان در پیدایش و تداوم انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

جشن بزرگ مهربان مثل محمد(ع) در روستای ناریان طالقان

روستای ناریان به عنوان یکی از روستاهای زیبای طالقان است که با همت کانون فرهنگی هنری مسجد از کتابخانه عمومی مسجد نیز بهره مند است.

« غلامرضا رزاقی» ، مدیرکانون فرهنگی هنری مسجد محمد رسول الله (ص) افزود: روستای ناریان ۳۰ شهید در دوران دفاع مقدس و یک شهید مدافع حرم تقدیم انقلاب کرده است.

رزاقی توضیح داد: برپایی جشن میلاد در جوار مزار شهداء روستای ناریان طالقان با هدف تبیین ارزش های ایمانی و الهی برپا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.