اجرای طرح خودآموزی و مسئولیت پذیری جوانان با همت کانون روستایی نمونه البرز

اخبار تصویری اخبار کانون‌ها اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز: « علی معدندار» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز در خصوص شاخص فعالیت های این کانون فرهنگی هنری مسجد و عنوان کانون روستایی الگو گفت: یکی از برنامه های شاخص اجرای طرح خودآموزی و مسئولیت پذیری جوانان است که با همت کانون فرهنگی علی بن ابیطالب(علیه السلام) اجرا می شود.

مدیرکانون فرهنگی هنری علی بن ابیطالب(علیه السلام) شهرک هیو افزود: جذب حداکثری جوانان و نوجوانان به مسجد با هدف ارائه برنامه های فرهنگی هنری و آموزشی از دیگر شاخص های این کانون است.

وی توضیح داد: ایجاد فضای مناسب آموزشی و ورزشی در مسجد علی بن ابیطالب (علیه السلام) و راه اندازی کتابخانه با مسئولیت نوجوانان و جوانان از دیگر طرح های اجرایی در این کانون روستای است.
اجرای طرح هم اندیشی های خاکی

مدیرکانون فرهنگی هنری علی بن ابیطالب(علیه السلام) تصریح کرد: به منظور تبادل نظرات و هم اندیشی، طرحی با عنوان هم اندیشی های خاکی با بسترسازی و فضاسازی ذهنی جوانان در این کانون با عنوان طرح هم اندیشی های خاکی اجرا می شود.

به گفته معدندار، طرح هم اندیشی های خاکی در حوزه های متعدد با هم اندیشی و هم فکری دیگر اعضاء در جهت جذب استعدادهای فعالان فرهنگی هنری مسجد است.

گفتنی است، کانون فرهنگی هنری علی بن ابیطالب(علیه السلام) به عنوان کانون شاخص روستایی از استان البرز با حضور در آئین گردهم های مدیران شاخص کشوری، طرح های اجرایی خود را با هدف توانمندسازی کانون های روستایی مطرح کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.