اجرای ۱۰۰ کلاس احکام در ۱۰۰ مسجد استان البرز

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در نشست هفتگی با حضور کارشناسان دبیرخانه گفت: بنابر برنامه ریزی های صورت گرفته، طرح ۱۰۰ کلاس احکام در ۱۰۰ مسجد استان البرز اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، حجت الاسلام کاظم شکری، سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در نشست هفتگی که شنبه (۲۰ مرداد) در دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز برگزار شد، گفت: روند ثبت نام فعالان فرهنگی هنری مساجد در سامانه بچه های مسجد ادامه دارد.

حجت الاسلام شکری در ادامه به تفاهم نامه های همکاری با سازمان ها و نهادها در سطح استان اشاره کرد و گفت: این تفاهم نامه ها با هدف ارتقاء سطح برنامه ها و کارکرد فعالیت فعالان فرهنگی هنری مساجد منعقد شده است.

وی با بیان این مهم که مدیرمسجد ، امام مسجد است، تصریح کرد: در جریان نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد که هر هفته با حضور کارشناسان برگزار می گردد، دیدار با امام مسجد نیز مطرح است که طی این دیدارها کارشناسان از نزدیک در جریان برنامه ها قرار می گیرند.

این استاد دانشگاه به تعهد قول و تصمیم کارشناسان دبیرخانه در جریان بازدیدهای هفتگی از کانون ها اشاره کرد و گفت: چنان چه کارشناسان در جریان بازدید از کانون های فرهنگی هنری مساجد استان، تعهد و یا وعده ای دادند، این تعهد متناسب با نگاه کارشناسانه در نشست اداری هفتگی، مصوب می گردد.

سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در پایان مطرح کرد: بنابر برنامه ریزی های صورت گرفته، طرح اجرای احکام در ۱۰۰ مسجد استان برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.