احیاء شورای سیاستگذاری مساجد زمینه رشد برنامه های اجرایی در سطح مساجد استان البرز تلقی می شود.

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

سرپرست دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد بر ضرورت احیاء شورای سیاستگذاری مساجد تاکید کرد و گفت: شورای سیاستگذاری مساجد در استان زمینه پرهیز از موازی کاری ها در سطح مساجد است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز، حجت الاسلام کاظم شکری، سرپرست دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد طی دیدار با حجت الاسلام سید عباس مسعودی، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز که پیش از ظهر امروز (۲۷ مرداد) در دفتر جلسات سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، گفت: امامان مساجد به عنوان مدیر مسجد نقش مهمی در رونق و پویایی مساجد دارند.

حجت الاسلام شکری با توضیح مختصری از فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد مطرح کرد: در سطح استان ۳۸۶ کانون فرهنگی هنری مسجد فعالیت دارند که این فعالیت ها در راستای رونق و احیاء کارکردهای مساجد است.

وی با در نظر گرفتن اهمیت پرهیز از موازی کاری ها در مساجد عنوان کرد: احیاء شورای سیاستگذاری مساجد زمینه رشد برنامه های اجرایی در سطح مساجد استان البرز تلقی می شود.
به گفته این کارشناس دینی، یکی از ظرفیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد در راستای آموزش است و در این خصوص سازمان تبلیغات اسلامی با بهره مندی از اساتید و کارشناس خبره دینی می تواند، همکاری و همراهی داشته باشد.

حجت الاسلام شکری افزود: احیاء شورای سیاستگذاری مساجد در جهت تحقق نهضت مسجدی ساز یکی از برنامه های محوری در جهت مسجد طراز اسلامی تلقی می شود.

سرپرست دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد با تأمل بر این مطلب که در بحث تفسیر خلاء هایی وجود دارد که بنابر تفاهم نامه همکاری با سازمان تبلیغات اسلامی می توان نسبت به این امر در سطح مساجد اهتمام ویژه ای داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.