البرز از ۶ کانون معین فرهنگی هنری مسجد برخوردار می شود

اخبار تصویری اخبار کانون‌ها اخبار مهم

سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز از آئین مصاحبه مدیران الگو و شاخص کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز خبر داد و گفت: کانون های معین فرهنگی هنری مساجد البرز بر این اساس انتخاب می شوند.
به گزارش روابط عمومی ز البرز، آئین مصاحبه با مدیران الگو و شاخص استان البرز با هدف تعیین کانون های معین امروز یکشنبه (۴ شهریور) در دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز برگزار شد.
حجت الاسلام کاظم شکری، سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در این رابطه توضیح داد: بنابر برنامه ریزی صورت گرفته در هر استان تعدادی کانون به عنوان کانون های معین تعیین می گردد.
این کارشناس دینی با بیان شرح وظائف کانون های معین تصریح کرد: این کانون ها علاوه بر برنامه های عادی خود از کانون های هم جوار حمایت می کنند.
وی با بیان این مهم که تامین اساتید، برگزاری دوره های اموزشی، اجرای برنامه های متحد از جمله برنامه های حمایتی است، مطرح کرد: این کانون ها باید دارای شرایط ویزه و پتانسیل های بالای نیروی انسانی و فکری و تجهيزاتی باشند.
حجت الاسلام شکری با در نظر گرفتن این مطلب که این کانون ها پس از معرفی دبیرخانه استان و مصاحبه انتخاب می شوند، بر روند حمایت ها از کانون های فوق تاکید کرد.
به گفته سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، سهمیه استان البرز تعداد شش کانون معین است، که از میان ۱۲کانون فرهنگی که امروز مصاحبه انجام شد، انتخاب خواهند شد.
براساس توضیحات حجت الاسلام شکری در ازای هر۵۰ کانون فرهنگی یک کانون معین انتخاب می شود، که مصاحبه با مدیران الگو و شاخص استان با حضور یکی از اعضاء شورای معاونین ستاد عالی، مسئول دبیرخانه استان مرکزی، مسئول دبیرخانه استان کرمانشاه و یکی از همکاران معاونت توسعه، فناوری اطلاعات و شبکه سازی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.