انعقاد تفاهم نامه همکاری موسسه آموزشی پویندگان گوهر حکمت

اخبار شاخص

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز، تفاهم نامه همکاری دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با موسسه آموزشی و پژوهشی پویندگان گوهر حکمت به عنوان تنهال دارنده مجوز رسمی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به امضاء رسید.

حجت الاسلام کاظم شکری، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در این خصوص به خبرنگار خبرگزاری شبستان در البرز گفت: این تفاهم نامه همکاری با هدف ارائه آموزش به کارشناسان دبیرخانه و کانون های فرهنگی هنری مساجد استان منعقد شد.

براساس این تفاهم نامه مهارت های اداری کار با رایانه در مرحله مقدماتی و پیشرفته، مفاهیم و کلیات دولت الکترونیک، شبکه و امنیت اطلاعات در سازمان ها، مدیریت ابزار و اطلاعات سازمانی در مدت زمان معین و با تخفیف قابل ملاحظه آموزش داده می شود.

تعهدات موسسه آموزشی بهره مندی از اساتید مجرب و دانشگاهی، ارائه آموزش بنابر ساعت و زمان بندی از پیش تعیین شده و ارائه مدرک معتبر است.

دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز نیز موظف شد، فهرست متربیان را با اساتید مربوط برای هر کلاس ۱۰ نفر را تنظیم نماید، همچنین ضوابط آموزشی و اخلاقی را طی برپایی دوره های آموزشی حفظ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.