اولین جلسه کار گروه مساجد برگزار شد.

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنیگ کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرزاولین جلسه کارگروه ستاد مساجد ویژه گرامیداشت ایام الله دهه فجر مورخ ۲ بهمن ۹۸ در سالن جلسات ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز برگزار شد.

حجت الاسلام کاظم شکری مسئول ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز در این جلسه که با حضور حجت الاسلام راست روش رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان و همچنین حجت الاسلام موسوی رئیس ستاد اقامه نماز استان البرز و نمایندگان ادارات تشکیل شد گفت: در ابتدای جلسه ضمن عرض تسلیت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و همچنین نزدیک شدن به شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیه) و ایام افاطمبه اشاره ای به نقش شهید سلیمانی و جایگاه بین الملی ایشان که بیشترین خدمات در خصوص دور زدن تحریم ها از برنامه ریزی رو هماهنگی های ایشان صورت پذیرفته یاد و خاطره ایشان را گرامی داشتند.

شکری در ادامه افزود:طی برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شده است هر دستگاه برنامه ها و فعالیت های خود را انجام دهد و این جلسه و کارگروه جهت اتاق فکری که بتوانیم برنامه های ستادی و با مشارکت هم انجام دهیم تشکیل شده است.

ایشان خاطرنشان کردند:  ۲۲ محفل انس با قرآن در ایام الله دهه فجر در مساجد البرز برنامه ریزی شده است که انجام گردد. به ضرورت اتخاذ راهبردهای کلان برنامه ریزی شده برای پیشبرد درک انقلاب برای نسل امروز در مساجد کانون های فرهنگی هنری مساجد در سطح استان البرز متناسب با حضور نوجوانان و جوانان نقش محوری در روند برپایی برنامه های دهه فجر دارند.

حجت الاسلام شکری بیان کرد: یکی از قشرهایی که همواره در کانون های فرهنگی هنری مساجد حضور پرشور دارند، نسل نوجوان و جوان است از این رو می توان با واگذاری برنامه ها به این عزیزان آنان را در برپایی هرچه بهتر جشن انقلاب در چهل و یکمین سال مشارکت داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.