اولین سوگواره هنری و ادبی سردار دل ها و شهدای مدافع حرم برگزار می شود.

اخبار تصویری اخبار کانون‌ها اخبار مهم

این سوگواره هنری و ادبی با محوریت سردار دلها و تبیین جایگاه شخصیتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین شهدای مدافع حرم در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز «علی شریعتی» مدیر کانون فرهنگی هنری تخصصی شهید آقای در خصوص اولین فراخوان سوگواره هنری و ادبی سردار دلها گفت: با توجه به شخصیت شاخص و پرورش یافته درمکتب امام خمینی«رحمه الله علیه» نظر به حماسه آفرینی و دفاع از حریم اهل بیت علیه السلام نسبت به برگزاری این سواره پرداختیم.

شریعتی در این خصوص گفت: حاج قاسم سلیمانی نماد انقلاب اسلامی می باشد، نماد شجاعت، استقامت،صبر،برهم زننده نقشه های استراتژیک و تاکتیکی دشمنان و فرمانده هان نیروهای اشغالگر و ضد اسلامی بران آن آمدیم در زمینه های هنری، عکس، پوستر، نقاشی و خوشنویسی و یا بخش ادبی در قالب شعر، داستان کوتاه، دلنوشته و مقاله در جهت معرفی و زنده نگه داشتن حماسه مقاومت و یاد خاطر سردار دلها در نظرگرفته شده است.

وی ادامه داد: این فراخوان به همت کانون فرهنگی هنری شهید آقای و با همکاری اداره ورزش و جوانان، ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرزبرگزار می شود.

شریعتی افزود: مهلت ارسال آثار و شرکت در این جشنواره تا یکشنبه ۱۵ اسفند است و آئین اختتامیه همزمان با سالروز ملی شهداء سه شنبه ۲۲ اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

ایشان خاطر نشان کردند: علاقه مندان جهت ارسال آثار خود به آدرس: کرج، صندوق پستی ۳۱۵۳۵۴۹۱ و یا برای اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۹۱۶۶۴۱۲۳۰ و یا ۰۹۰۱۶۶۴۱۲۳۹ تماس حاصل بفرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.