بازدید از کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با محوریت اجرای طرح « پایتخت فهما»

اخبار دبیرخانه

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» طی نشست اداری در ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز برگزار شد، گفت: کارشناسان ستاد هماهنگی کانون های مساجد در قالب طرح منطقه بندی از اجرای برنامه های طرح « پایتخت فهما» بازدید می کنند.

رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز افزود: بازدید مساجد در شهرستان ها و مرکز استان البرز از جمله برنامه های محوری برای شش ماهه دوم برنامه های سال جاری است.

وی در محور دیگر سخنان خود به اجرای طرح فهما اشاره کرد و انسجام برنامه ها را در قالب این طرح مهم خواند و گفت: برمبنای این طرح فعالیت کانون های فرهنگی مساجد استان البرز در قالب ۶ محور با عناوین قرآن و عترت، آموزش و توانمندسازی، شبکه سازی و فضای مجازی، کتاب و کتابخوانی، هنر متعالی و فعالیت های اجتماعی مورد رصد و سنجش قرار می گیرد.

وی با در نظر گرفتن قالب طرح منطقه بندی مطرح کرد: منطقه بندی کانون های مساجد زمینه تسریع برنامه ها، پیشبرد اهداف فرهنگی و احیاء و رونق مساجد با محوریت کانون های مساجد است.

در ادامه بر اهمیت هفته کتاب و کتابخوانی کانون های فرهنگی مساجد تاکید کرد و اجرای طرح ها و برنامه های متنوعی در این خصوص را مهم خواند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.