بازدید جناب آقای نصر معاونت نیروی انسانی ستادعالی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری کشور

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور مشارکت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز را لازمه رشد و تعالی آنان خواند و گفت: تشکیل هیئت اندیشه ورز در جهت هم اندیشی در ستاد کانون های مساجد قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، مهدی نصر، معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور طی دیدار با حجت الاسلام کاظم شکری، سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز گفت: بهره مندی و مشارکت با کانون های فرهنگی هنری مساجد یکی از زمینه های رشد و پویایی مساجد است.
نصر با در نظر گرفتن اهمیت تفاهم نامه های همکاری ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با ارگان ها، سازمان ها و نهادها عنوان کرد: تحقق این تفاهم نامه های همکاری می تواند زمینه برخورداری کانون های مساجد از امکانات، رشد توانمندی ها و … را فراهم سازد.

وی با تأمل بر اهمیت مشارکت و هم اندیشی کانون های فرهنگی هنری مساجد عنوان کرد: طرح هیئت اندیشه ورز که هر هفته با حضور مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز برگزار می گردد، یکی از بسترهای موفق در رشد کانون ها است.
گفتنی است، رسیدگی بر امور مالی، اداری، پشتیبانی، اعتبارات، رفاهی و … از وظائفی است که در راستای سازماندهی، توسعه کیفی و کمّی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور لحاظ می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.