بانوان همواره مدیریت تشکیلات انقلابی را برعهده داشته اند

اخبار دبیرخانه

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز، « آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی» طی نشست نقش بانوان در پیدایش و تداوم انقلاب اسلامی که امروز (۲۵دی) در دفتر نماینده ولی فقیه در استان البرز برگزار شد، گفت: بانوان همواره در عرصه های مختلف انقلاب نقش ایفاء کرده اند و در صحنه های انقلابی حضور پرشوری داشته اند.

نماینده ولی فقیه در استان البرز افزود: جایگاه بانوان در صدور انقلاب آن چنان که در پیدایش و تداوم آن موثر بوده است در صدور آن نیز اساسی تلقی می شود.

رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی البرز با تاکید بر این مهم که امروز سند ۲۰۳۰ با هدف از بین بردن کیان خانواده از طرف غرب تدوین شده است،مطرح کرد: امروز جبهه استکبار به دنبال آسیب زدن به کیان خانواده است و در این راستا بانوان، مادران و خواهران باید بیش از پیش هوشیار باشند.

آیت الله حسینی همدانی با نظر به اجرای طرح حضور، توضیح داد: حضور بانوان و مردان با عفت در عرصه جامعه زمینه مقابله در برابر کسانی است که با بی حجابی و بی عفتی در جامعه جولان می دهند.

این استاد اخلاق بیان کرد: دوران پهلوی ، هویت زن را مورد هجمه قرار داد ، آن چنان که فرهنگ غرب با ترویج بی بند و باری زنان و بهره مندی از آنان به عنوان کالا در جهت بی هویتی به زنان همواره در تلاش است.

در پایان از بانوان حاضر به پاس سال ها مجاهدت و حضور در عرصه های مبارزاتی در دوران انقلاب اسلامی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.