برخورداری شهرستان فردیس از ۳۵ کانون فرهنگی هنری مسجد

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، حجت الاسلام حمیدرضا ولی زاده، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس طی دیدار با حجت الاسلام کاظم شکری، سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز که در اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فردیس برگزار شد، گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس، عقد تفاهم نامه همکاری با ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی را در پیشبرد روند فعالیت فرهنگی موثر خواند.

حجت الاسلام ولی زاده با در نظر گرفتن اهمیت تسهیل و تعمیق ارزش های دینی مطرح کرد:  بهره مندی از ابزارهای فرهنگی و هنری زمینه رشد ارزش های دینی و مذهبی است.

وی با بیان این مهم که تقویت و تعامل بین اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فردیس و مساجد این شهرستان از اهداف برنامه ای این اداره است، توضیح داد: مسجد محوری یک اصل در تحقق برنامه های فرهنگی و هنری است.

حجت الاسلام کاظم شکری، سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در این دیدار خاطرنشان کرد: دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در راستای پیشبرد اهداف اداره فرهنگ و ارشاد فردیس در بحث کانون ها، اهتمام ویژه دارد.

سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز افزود: طرح تفاهم نامه همکاری در راستای اجرای برنامه های فرهنگی، هنری و قرآنی با اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فردیس منعقد می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.