برنامه محوری شرط تخصیص اعتبارات لازم برای کانون های فرهنگی هنری مساجد است

اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار کانون‌ها

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» در نشست هم اندیشی و انتخاب نماینده کانون های منطقه ساوجبلاغ که شامگاه (۳۰ تیر) در ساوجبلاغ برگزار شد، گفت: کمبود اعتبارهای مالی یکی از مسائل قابل توجه برای کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

مدیرستاد هماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، افزود: بسیاری از برنامه ها را بدون هزینه های مالی و اعتباری می توان انجام داد که برپایی هیئت اندیشه ورز نمونه ای از این برنامه های تشکیلاتی است.

وی با تاکید بر اهمیت ترسیم منطقه ای کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، مطرح کرد: مجموع کانون های فرهنگی هنری مساجد هشتگرد ۲۳ کانون است که یک نماینده در این نشست های منطقه ای به صورت دوره ای با هدف هم اندیشی انتخاب می شود.

وی با اشاره به اهمیت نشست های هم اندیشی و هم افزایی عنوان کرد: اختصاص اعتبارهای مالی به کانون های فرهنگی هنری مساجدی که برنامه دارند یکی از برنامه های محوری در سطح کانون های مساجد است.

مدیرستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز تصریح کرد: ضروری است فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز با مراجعه به سامانه بچه های مسجد، گزارش عملکرد برنامه های خود را به ثبت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.