برنامه محوری و ثبت فعالیت در سامانه فهما مبنای عملکرد کانون های فرهنگی هنری مساجد است

اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان نظرآباد با محوریت نشست فهما شهرستان نظرآباد که (۲۱ آبان) برگزار شد، گفت: ثبت فعالیت های صورت گرفته در فهما زمینه رشد برنامه ها و پویایی روند فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز است. 

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز افزود: رئیس و مدیر مسجد امام مسجد است و فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد با تبیعیت از امام مسجد در پیشبرد و تعالی برنامه ها باید اهتمام داشته باشند. 

وی با بیان این مطلب که هیئت امناء اجازه جابه جایی امام مسجد را ندارد و این امر با هماهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان انجام می شود، بر ضرورت هماهنگی برنامه های مسجدی تاکید کرد.

وی در ادامه ابلاغ احکام شورای هماهنگی ستاد کانون های مساجد استان را مورد تاکید قرار داد و گفت: برنامه محوری اساس کار و فعالیت کنونی در فضای کانون های مساجد است و باید برمبنای آن فعالیت ها انجام شود. 

اجرای طرح حقوق و مسجد با همت کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز افزود: از جمله برنامه های قابل تأمل در سطح مساجد اجرای طرح حقوق و مسجد است که براساس تفاهم نامه همکاری با دادگستری استان البرز این طرح اجرا می شود. 

حجت الاسلام شکری تصریح کرد: سرانه و میزان مبالغ تخصصی به کانون های فرهنگی هنری مساجد برمبنای اجرای برنامه ها در قالب های فرهنگی هنری مساجد تعلق می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.