برپایی ۱۰ محفل تلاوت قرآن در ۱۰ مسجد البرز ویژه دهه ولایت

اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» طی دیدار با رئیس اتحادیه موسسات قرآنی البرز که (۱۵ مرداد) در دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز برگزار شد، گفت: یکی از ویژه برنامه های ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های مساجد البرز در دهه ولایت توجه به برنامه های قرآنی است.

مدیر ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، افزود: برپایی ۱۰ ویژه برنامه تلاوت قرآن طی ۱۰ روز از دهه ولایت یکی از اصلی ترین برنامه هایی است که به مناسبت گرامی داشت دهه ولایت برگزار می شود.

حجت الاسلام شکری افزود: آیین افتتاحیه برپایی این ویژه برنامه در یکی از مساجد استان در نخستین روز از دهه ولایت و اختتامیه نیز در مسجد در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اهمیت برپایی ویژه برنامه تلاوت قرآن به عنوان برنامه محوری کانون های مساجد، مطرح کرد: این ۱۰ محفل انس با قرآن کریم در ۱۰ مسجد استان البرز در مناطق کم برخوردار با هدف اجرای عدالت برنامه ریزی فرهنگی برپا می شود.

مدیرستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، مطرح کرد: این محافل قرآنی در سطح استان البرز در گرمدره، کندر، چهارباغ، حصارک بالا و پایین، مسکن پیام ماهدشت، رجایی شهر کرج، شهرک جهان نما و خرمدشت برگزار می شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.