بومی سازی برنامه های فرهنگی هنری کانون های مساجد البرز در دستور کار قرار گرفت

اخبار دبیرخانه اخبار شاخص

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» در نشست شورای هفتگی با محوریت چهارمین نشست هماهنگی اوقات فراغت در البرز که (۲۵ خرداد) در دبیرخانه کانون های مساجد برگزار شد، گفت: موضع گیری رهبر معظم انقلاب تجلی اقتدار اسلام و ایران بود.

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، افزود: پیام مستتر رهبر انقلاب در برخورد با نخست وزیر ژاپن مطلب قابل تأملی است که به نوبه خود، مصلحت سنجی، عزت و عظمت ایران را نشان می دهد.

حجت الاسلام شکری توضیح داد: از این هفته برای برپایی برنامه های اوقات فراغت، یک مهمان ویژه به عنوان کارشناس با هم افزایی و هم اندیشی حضور خواهد یافت.

وی با اشاره به اهمیت بومی سازی هزینه ها با بهره گیری از کالای ایرانی، عنوان کرد: سیاست های ستادعالی در قالب برنامه ریزی های معین باید در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد بومی سازی شود و در این خصوص توجه به کالای ایرانی یکی از برنامه ها تلقی می شود.

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: هم فکری کارشناسان در خصوص یک برنامه و کار ویژه کاربردی از ضرورت های قابل تأمل است که این مهم باید مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: یکی از بسترهای ارتباط کانون های فرهنگی هنری مساجد، بهره مندی از فضای مجازی است که در این رابطه در قالب یک نظرسنجی از مدیران کانون های مساجد، نسبت به استفاده از یکی از فضاهای مجازی داخلی هم اندیشی می شود.

مدیرستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، عنوان کرد: افتتاحیه اوقات فراغت کانون های مساجد به صورت استانی در قالب ارائه برنامه های فرهنگی هنری و تفریحی ویژه کانون های مساجد در اوائل تیرماه برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.