بچه های مسجد پای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی ایران هستند

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز با دعوت از عموم فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز به منظور حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن آورده است: خاستگاه انقلاب مساجد است و امروز بچه های مسجد با حضور پرشور در صحنه راهپیمایی ۲۲ بهمن می آیند تا بگویند همواره پای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی ایران هستتند.

مهمترین پیام حضور پرشور فعالان مسجدی در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، نه به استکبار و آری به آرمان های نظام جمهوری اسلامی است.

دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی به منزله باور به ارزش های اسلامی و ایمانی است که از مسجد شکل گرفته و همواره در تدام است.

بنیان شکل گیری انقلاب اسلامی ایران بر اساس جمهوریت و حضور پرشور مردم است و امروز فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد با حضور در صفوف راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر از ارزش های انقلاب دفاع خواند کرد.

این بیانیه می افزاید: کانون های فرهنگی هنری مساجد یکی از دستاوردهای چهل ساله انقلاب است که به فرموده رهبر معظم انقلاب « من سفارش می کنم که کانون های فرهنگی هنری مساجد را فراموش نکنید،البته با همکاری بسیج، بد است که بین روحانی مسجد و بسیج مسجد اختلاف به وجود بیای،.با همکاری بسیج این کانون های فرهنگی هنری مساجد را مؤثر کنید، برایش کار کنی،بنشینید فکر کنید، مطالعه کنید و سخنی که متناسب با نیازِ آن جوانی است که آن جا حضور پیدا می کند فراهم کنید، مطالعه کنید، کتاب هایی وجود دارد که می شود از این کتاب ها استفاده کرد.کتاب هایی هست، بروید بپرسید،تحقیق کنید از کسانی که اهلش هستن،خودتان را مجهز کنید، مسلح کنید به سلاح معرفت و استدلال بعد به کانون های فرهنگی هنری بروید و پذیرای جوان ها باشید. با روی خوش هم پذیرا باشید . با سماحت و مدارا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.