تبیین دستاوردهای انقلاب در دهه فجر در ۱۰ مسجد شاخص البرز

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، حجت الاسلام کاظم شکری، سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز با حضور در کمیته مساجد بزرگداشت چهلمین سالگرد بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد با اهتمام بالا در برپایی چهلمین سالگرد بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی نقش ایفاء می کنند.

وی با بیان اهمیت تبیین جایگاه انقلاب اسلامی در میان نسل امروز توضیح داد: نسل امروز با فعالیت در فضای کانون های فرهنگی هنری مساجد با اهمیت انقلاب اسلامی آشنا می شوند.

حجت الاسلام شکری با در نظر گرفتن اهمیت تشکیل کمیته برپایی بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی مطرح کرد: برپایی نشست برای مبلغین و ائمه جماعات، چاپ بسته های فرهنگی برای مساجد، بهره مندی از ظرفیت طرح تلاوت نور، چاپ بروشور یا بنر، همچنین پخش تیزر در سیما و تلوزیون شهری از جمله طرح های پیشنهادی برای این کمیته از طرف کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

برپایی نشست های متعدد با هدف بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی محور اصلی طرح های سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد در این نشست بود که با بیان اهمیت آن بر لزوم این مهم تاکید کرد.

طرح ۱۰ مسجد در دهه پیروزی انقلاب، بهره مندی از ظرفیت فضای مجازی و … در راستای تبیین دستاوردهای انقلاب از دیگر طرح های محوری بود که حجت الاسلام شکری عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.