تجلیل از پرسنل مرکز اورژانس

تجلیل از کادر درمانی و کارکنان مرکز اورژانس ۱۱۵ مشکین دشت

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما) از استان البرز: حجت‌الاسلام «کاظم شکری» به مناسبت روز پرستار به همراه «جواد حاجی پور» معاون ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، حجت الاسلام «علی عالمی فرح پور» امام مسجد جامع رزکان نو، مسئول و اعضای کانون فرهنگی هنری شهید مطهری، از کادر درمانی و پرسنل مرکز اورژانس ۱۱۵ مشکین دشت تقدیر به عمل آورد.
 
 
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، در این بازدید طی سخنانی اظهار کرد: هرکسی در یک سنگری و یک قسمتی با توان و ظرفیت در جهت یاری رساندن و ایثارگری نقش آفرینی میکنند، وظیفه سنگینی بر دوش کادر درمانی به خصوص پرسنل زحمت کش و پرتلاش و پرتوان مرکز اورژانس ۱۱۵ می باشد که می بایست در زمان محدود و با حفظ وحیه برای احیای فرد بیمار انجام دهند و این قابل تحسین و قدردانی می باشد.


 
وی ادامه داد:  به جهت تقدیر و تشکر از این پرسنل ارزشمند و خط مقدم جبهه سلامت کانون فرهنگی هنری شهید مطهری به مناسبت روز پرستار طی فراخوانی اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی و دست‌نوشته به پرستاران کرد که حاصل این اقدام، کاردستی ها و دست نوشته های اعضای کانون های فرهنگی هنری است که در این مجال تقدیم می شود.
 
 
شکری خاطر نشان کرد: امیدف ایثار، فداکاری در بین ایرانیان زبان زد خاص و عام میباشد و ما در هر عرصه و زمانی با رشادت های اقشار مختلف و متخصص روبرو بوده ایم و درحال حاضر خداوند متعال این توفیق بسیار بزرگ و ارشمند را در اختیار شما کادر درمانی و پرستاران و امدادگران سلامت قرار داده است، خدا قوت و توفیق روز افزون برایتان مسئلت داریم.


 
از حاشیه های این مراسم یکی از پرسنل مرکز اورژانس ۱۱۵ مشکین دشت دشت نوشته ای را که یکی از اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز برای روز پرستار ارسال نموده بود را در جمع حاضرین قرائت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.