تفاهم نامه برپایی دوره های طب سنتی در مساجد منعقد شد

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم


به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان البرز، حجت الاسلام کاظم شکری، سرپرست دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با اعلام خبر تفاهم نامه همکاری به منظور برپایی دوره های طب اسلامی گفت: این تفاهم نامه با هدف تبیین سبک زندگی اسلامی و طب اسلامی به مدت یکسال منعقد شد.

حجت الاسلام شکری با در نظر گرفتن اهمیت نقش آموزش های دینی مطرح کرد: مجموعه سبک زندگی اسلامی امام هادی(علیه السلام) به نمایندگی آقای مسلم متقی در قالب تفاهم نامه ای به منظور برپایی دوره های آموزشی طب سنتی با ستاد هماهنگی نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز همکاری می کنند.

به گفته این کارشناس دینی و فرهنگی، اطلاع رسانی در خصوص برپایی کلاس ها، توزیع اقلام تبلیغاتی در میان کانون های فرهنگی هنری مساجد، ارائه مدرک معتبر پایان دوره از جمله تعهداتی است که ستاد نظارت و هماهنگی بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز به آن متعهد شد.

این استاد دانشگاه افزود: برپایی همایش های سبک زندگی و طب اسلامی در سطح مساجد استان، برپایی دوره های آموزشی عمومی و فشرده، مشاوره سبک زندگی و طب اسلامی در مساجد از محورهای تعهد مجموعه سبک زندگی اسلامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.