تقویت کانون های فرهنگی هنری مساجد روستایی البرز در دستور کار قرار گرفت

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» طی نشست هفتگی اداری که (۴ اسفند) در دبیرخانه کانون های مساجد برگزار شد، گفت: با توجه به نزدیک شدن به سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد، کمیته برپایی بزرگداشت این روز با حضور کارشناسان تشکیل می شود.

مسئول ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز افزود: کانون های فرهنگی هنری مساجد روستایی البرز همواره برنامه های قابل توجهی را در راستای پویایی و احیاء مساجد در نظر داشته اند به همین منظور توجه به جایگاه و تقویت برنامه های این کانون های روستایی در دستور کار است.

وی تصریح کرد: بیش از ۴۰ کانون فرهنگی هنری روستایی در سطح مساجد استان البرز فعالیت دارند که این آمار در پیشبرد اهداف بلند مدت و کوتاه در جهت احیاء و ارتقاء عملکرد مساجد روستایی حائز اهمیت است.

این استاد دانشگاه توضیح داد: آئین جشنواره قرآنی که روز جمعه سوم اسفند برگزار شد، یکی از مسابقات قرآنی با محوریت فعالان کانون های فرهنگی هنری است که نیازمند یک آسیب شناسی، بازنگری و هم افزایی با هدف برپایی هر چه بهتر است.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز مطرح کرد: برپایی بخش مسابقه ای صحّت نماز در آئین جشنواره قرآنی مدهامتان در هر شهرستان و استقبال گروه سنی زیر هشت سال در این خصوص از ویژگی های این دوره از جشنواره قرآنی در البرز محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.