توجه به ورزش شاخص فعالیت ۳۹۲ کانون فرهنگی هنری مسجد البرز در ایام اوقات فراغت است

اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» طی نشست با مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز که (۲۱ خرداد) با محوریت برنامه های اوقات فراغت برگزار شد، گفت: رویکرد ورزشی یکی از برنامه های محوری در ۳۹۲ کانون فرهنگی هنری مساجد البرز است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، افزود: همواره کانون های فرهنگی هنری مساجد ویژه برنامه های متنوعی را در ایام اوقات فراغت در نظر دارند که در این میان برپایی ورزش های هوازی، تخصصی و رزمی از جمله این برنامه ها است.

حجت الاسلام شکری، توضیح داد: عقد تفاهم نامه همکاری با اداره کل ورزش و جوانان البرز، زمینه همراهی و مساعدت به منظور ایجاد تسهیلات لازم برای کانون های فرهنگی مساجد تلقی می شود.

وی با بیان این مطلب که فعالان مسجدی با باورهای دینی برگرفته از تعالیم قرآنی همواره نسبت به ورزش توجه ویژه ای دارند، مطرح کرد: ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز با تشکیل ستاد اوقات فراغت و عقد قرارداد با مراکز تفریحی، ورزشی و آموزشی در نظر دارد شرائط مطلوبی را برای فعالان مسجدی فراهم کند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز با اشاره به ساماندهی و تسهیل فعالیت های فرهنگی هنری در شورای سیاست گذاری مساجد، عنوان کرد: ۳۹۲ کانون فرهنگی هنری در جوار مسجد در حوزه فرهنگی، هنری و ورزشی فعالیت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.