توزیع کتاب به کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون ها یفرهنگی هنری مساجد استان البرز، «حجت الاسلام کاظم شکری» با اعلام خبر اهداء کتاب به کتابخانه های مساجد گفت: با توجه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و ادارت متبوع در شهرستان ها توزیع کتاب رایگان به کتابخانه های کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان البرز ارسال شد.


مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان البرز افزود: در حال حاضر بیش از ۲۱۰ کارتن از عناوین مختلف و چاپ به روز و محتوایی انواع کتب به شهرستان های کرج، فردیس، ساوجبلاغ و نظرآباد ارسال شده و همکاران ادارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان ها در حال توزیع این هدایای فرهنگی می باشند.

وی افزود: روند اهداء کتاب در هفته کتاب و کتابخوانی یکی از کار های پسندیده و فرهنگ سازی جهت بالا بردن سطح آگاهی و همچنین ایجاد علاقه اقشار مختلف جامعه و ترغیب به کتاب و کتابخوانی می باشد و این می تواند کمکی شایان به بالا بردن سرانه مطالعه شود.

حجت الاسلام کاظم شکری گفت: ظرفیت بالایی که در کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری وجود داری بستری جهت تحقق بخشیدن به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص علاقه مندی اقشار مختلف جامعه الخصوص نوجوانان و جوان را فراهم ساخته است.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز افزود: تلاش تمام همکاران دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در جهت این مهم ادامه خواهد داشت و ان شاء الله قدمی باشد در جهت اینکه جامعه ای اهل ادب، فرهنگ، مطالعه، تحقیق و دانشمند در حوزه های مختلفی تربیت کنیم.

1 پاسخ در “توزیع کتاب به کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز

 1. با سلام و ادب

  میزان فضای هاستینگ شما از یک گیگابایت بیشتر شده و احتمالا از دسترس خارج‌شدن آن وجود دارد.

  پوشه مرتبط با آپلود فایل‌ها و ایمیل‌ها این فضا را پر کرده است.

  ضمن اینکه امکان اخذ هیچ فایل بکاپی نیز در این فضا وجود ندارد لذا درصورت بروز اتفاقی برای سایت امکان بازگردانی آن کمی دشوار می‌گردد.

  در صورت نیاز برای خرید فضای اضافه این امکان وجود دارد:
  عرفه‌ی ۱ گیگابایت فضای هاستینگ: ۹۰۰.۰۰۰ ریال که در جشنواره پاییزه (آذر۹۷) با ۲۰٪ تخفیف ۷۲۰.۰۰۰ ریال.

  با تشکر
  اعتباران انفورماتیک
  alkanoon admin ۱۶۰۲٫۷ / ۵۰۰۰۰ ۱۱۰۰٫۸ / ۱۰۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.