توزیع کیسه «همیال مولا » در نماز جمعه با همت کانون خادمیاران رضوی ماهدشت

اخبار تصویری اخبار شاخص اخبار کانون‌ها

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون های فرهنگ یهنری مساجد استان البرز: حجت الاسلام محمود دهقاندار در خصوص برپایی نشست های هم اندیشی در راستای پاسخگویی به نیاز نیازمندان در آستانه نوروز گفت: مبتنی بر اهداف آستان مبنی بر محرومیت زدایی برنامه ریزی هایی به صورت خرد و کلان انجام می شود.

مسئول کانون مرکزی خادمیاران رضوی ماهدشت افزود: یکی از نیّات واقفان محرومیت زدایی و پاسخ گویی به نیازهای محرومان است، که در این خصوص نشست های هم اندیشی با هدف اتخاذ بهترین راهکارهای لازم برپا می شود.

وی توضیح داد: نشست هماهنگی اعضاء هیئت عامل مرکز نیکوکاری و خادمیاران رضوی که شامگاه (۲۳ بهمن) در مسجد سیدالشهداء برگزار شد، نمونه ای از این برنامه ها است.

مدیر کانون مرکزی خادمیاران رضوی تصریح کرد: بنابر این نشست، مقرر شد در روز میلاد حضرت زهرا(س)، جشن گلریزان به نیت افراد بی سرپرست و بدسرپرست در ماهدشت برگزار شود.

وی از اجرای طرحی با عنوان ، «همیال مولا » خبر داد و گفت: یک بسته با عنوان همیال مولا طراحی شده است، که در نماز جمعه میان نمازگزاران پخش می شود و آنان در طول یک هفته برای هر خانواده یک بسته غذایی اختصاص خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.