جایگاه نماز با ویژه برنامه های هنری و فرهنگی برای کودکان تبیین می شود

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، «حجت الاسلام سید اکبر موسوی » طی نشستی با حضور مدیرستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز که (چهارشنبه ۵ تیر) در دبیرخانه کانون های مساجد البرز برگزار شد، گفت: روحیه آموزش پذیری کودکان و اثر پذیری در این سن نیاز دارد تا آموزه های دینی و فرهنگی مانند نماز را به زبان خودشان به آنان آموزش دهیم.

دبیر ستاد اقامه نماز استان البرز افزود: پذیرش نماز با ویژه برنامه های هنری و فرهنگی برای کودکان تبیین می شود به همین منظور برپایی جشنواره سرود نماز کودکان ویژه مهدهای کودک از برنامه های در نظر گرفته شده در این بحث است.

وی توضیح داد: مبلغینی که آموزش دیده اند و با زبان کودکانه آشنایی دارند را در اختیار مهد های کانون های فرهنگی هنری مساجد قرار می دهیم تا با همکاری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد به صورت پایه و زیرساختاری در این خصوص فعالیت کنند.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به اهمیت جایگاه نماز و باور به این امر مهم در خانواده ها مطرح کرد: نماز مانع بسیاری از آسیب های اجتماعی است که خانواده ها با باور به آن از بسیاری از خطرات احتمالی مصون می مانند.

طی این دیدار صمیمانه، تفاهم نامه ای میان ستاد اقامه نماز استان البرز و دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز منعقد شد که طی آن ویژه برنامه های فرهنگی هنری برای کودکان در جهت تبیین جایگاه نماز برپا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.