جشنواره « سرود نماز کودک» در کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز اجرا می شود

اخبار تصویری اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگگیهنری مساجد البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» در جریان دیدار با دبیر ستاد اقامه نماز استان البرز که (چهارشنبه ۵ تیر) در دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز برگزار شد، گفت: کودکان یکی از بخش های ویژه و با اهمیت در بحث کانون های فرهنگی هنری مساجد هستند.

مدیر ستاد هماهنگی ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز افزود: طرح جشنواره سرود نماز کودک در فضای کانون های فرهنگی هنری مساجد با همکاری و هماهنگی ستاد اقامه نماز استان البرز، اجرا می شود.

وی با تاکید بر اهمیت جایگاه کار فرهنگی برای کودکان، مطرح کرد: کودکان معصوم و پاک هستند و مثل نهال هایی که باید مراقب شان بود و نیاز به نگهداری و اهمیت و وقت گذاشتن بیشتری را لازم دارند.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: مانند یک نهال باید مراقب کودکان بود تا به ناگاه کج رشد نکنند و از مسیر درست و حقیقی انسانی دور نشوند.

وی با در نظر گرفتن این مهم که باید به فکر نهال های انقلاب باشیم، توضیح داد: در مسیر رشد فرهنگی باید جوانان معتقد، با تقوا، با اخلاق و درستی تربیت کرد و تحویل جامعه داد تا آینده سرشار از طراوت و رشد و بالندگی داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.