جشنواره مجازی «کودکانه فهما» روی سایت بچه های مسجد قرار گرفت

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز« حجت الاسلام کاظم شکری»  در خصوص جشنواره مجازی کودکانه فهما گفت: اختصاص ویژه برنامه های متنوع برای کودکان یکی از محورهای برنامه ریزی شده در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز افزود: در جریان اجرای طرح ملی فهما که با نگاه ویژه به تمامی برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد برنامه ریزی شده است، جشنواره مجازی کودکانه فهما را نیز بر روی سایت بچه های مسجد در نظر گرفته است.

وی توضیح داد: فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز می توانند با مراجعه به این سایت از امکانات این جشنواره مجازی برای کودکان که از برنامه های کانون های فرهنگی هنری مسجد بهره مند هستند، استفاده کنند.

وی با اشاره به اهمیت انتقال آموزه های انقلاب اسلامی به کودکان مطرح کرد: جشنواره مجازی کودکانه فهما از ۱۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تا ۳۰ بهمن ماه سال جاری روی سایت بچه های مسجد امکان بهره برداری را دارد.

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز تصریح کرد: خوشنویسی، نمایش، قصه گویی، شعرخوانی و پرده خوانی با محوریت امام مهربانی ها، کودکان امروز، آینده سازان انقلاب، خانواده انقلابی و مسجد، کانون انقلاب از جمله محورهای این جشنواره است.

مسئول ستاد فهما استان البرز با بیان اینکه برپایی هریک از رشته های هنری که در فضای مسجد و با استقبال پرشور مخاطبان همراه شود از امتیازهای ویژه ای برخوردار می شود، خاطرنشان کرد: مدیران کانون های مساجد در ارسال آثار به این جشنواره عبارت « کودکانه فهما» را ثبت کنند.

برای ورود و ثبت نام می توانید ازبه آدرس https://bachehayemasjed.ir/ مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.