جلسه هماهنگی و تشریح طرح کشوری یاریگران زندگی در استان البرز برگزار شد.

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز: اولین جلسه رسمی تشریح توجیح و برنامه ریزی طرح یاریگران زندگی با حضور جناب آقای  میرزایی معاون ستاد کشور و مدیر ستاد هماهنگی و کارشناسان استان البرز برگزار شد.  

حجت الاسلام کاظم شکری مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در ابتدای جلسه گفت: ضمن ایجاد بسترهای مناسب کانون های استان البرز وهمچنین اعتماد ستاد هماهنگی کشور درخصوص واگذاری طرح یاریگران زندگی به ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز گزارشاتی در خصوص برنامه های صورت گرفته و هماهنگی های به عمل آمده توضیحاتی را ارایه نمودند.  

شکری خاطر با توجه به حساسیت استان البرز و وجود فرصت ها و معضلات خاصی که با آن روبرو هستیم خاطر نشان کرد: البرز ۴ زندان دارد و همه نوع فرهنگی را در خود جای داده است و این طرح پیشگیری در خصوص اعتیاد، قرص های روان گردان و دیگر موارد مشابه میتواند در جهت انعکاس و اطلاع رسانی و اثر گذاری نقش بسیار مهم و ارزشمندی را ایحاد نماید.  

در این جلسه کارشناسان ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری با بررسی های صورت گرفته در سه جلسه و مشخص شدن برخی ابهامات و سوالات و همچنین مشکلات فنی سامانه ثبت نام به سمع و نظر آقای میرزایی که نماینده هماهنگی ستاد کشوری با البرز بودند مطلع شدن و جهت رفع آنان هماهنگی های لازم صورت گرفت. 

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در خصوص زمان بندی و اجرایی شدن این طرح کشور این چنین بیان کردند: در این طرح از صد مدیر برتر کشوری تقدیر به عمل خواهد آمد و همچنین جوایز ارزنده ونفسیی از جمله سفر به عتبات و عالیات و مشهد مقدس مشخص شده و همچنین ۱۰ استان برتر مشخص خواهند شد و هر مدیر کانون میتوانید دو مربی جهت شرکت در دوره معرفی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.