حجت الاسلام کاظم شکری در حوزه جذب بودجه استانی و روایت هنر برتر شد

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» در آئین گردهمایی مدیران ستادی و استانی کانون های مساجد از طرفرئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی مساجد کشور در حوزه جذب بودجه استانی و برپایی آئین انقلاب به روایت هنر برتر شناخته شد و مورد تجلیل قرار گرفت.

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با اهتمام در برپایی آئین انقلاب به روایت هنر به عنوان یکی از برنامه های کشوری به میزبانی استان البرز، همچنین جذب بودجه استانی به عنوان استان برتر کشور معرفی شد.

انقلاب به روایت هنر یکی از برنامه های موفق دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با رویکرد توجه به هنر انقلاب در دوره شکل گیری انقلاب، پس از انقلاب و در آستانه چهل سالگی انقلاب بود که هنرمندان سه گروه سنی هنرمندان عرصه انقلاب مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

گفتنی است، جذب بودجه استانی برای کانون های فرهنگی هنری مساجد با هدف احیاء زیرساخت های عمرانی از دیگر مسائل و دغدغه هایی بود که با اهتمام دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد به نتیجه رسید.

لازم به ذکر است، رویکرد دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز طی سال جاری، توجه به بیانیه گام دوم انقلاب و رونق تولید است که در این خصوص نیز استان البرز در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد، گام های موثری را در قالب برنامه ریزی در دست اقدام دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.