حضور جوانان در مساجد به واسطه کانون های فرهنگی هنری رونق می گیرد

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار کانون‌ها

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، «ناصر مقدم» با حضور در آئین اختتامیه اوقات فراغت که (۱۳ مهر) در اردوگاه شهید باهنر کرج برگزار شد، گفت: زمینه حضور فعال جوانان با بهره مندی از ظرفیت برنامه های کانون های فرهنگی مساجد باید فراهم شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با در نظر گرفتن اهمیت پویایی مساجد در دوران شکل گیری انقلاب اسلامی مطرح کرد: مساجد پیش از انقلاب اسلامی و در دوران دفاع مقدس نقش اساسی در صحنه های فرهنگی، دینی و سیاسی داشتند و دارند.
وی با اشاره به تصویب کانون های فرهنگی هنری مساجد در شورای عالی انقلاب فرهنگی بیان کرد: توجه به کیفیت در کنار کمیت برنامه های کانون های فرهنگی هنری با تصویب کانون های فرهنگی هنری در شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شد.

ایفاء نقش کانون های فرهنگی هنری به عنوان فرهنگسراهای محله با در نظر گرفتن کمیت برنامه های فرهنگی از جلمه محورهای اصلی سخنان مدیرکل فرهنگ و ارشاد البرز در این آئین بود.

مقدم تصریح کرد: نقش مساجد در حفظ انقلاب اسلامی مشخص و حائز اهمیت است، از این رو کانون های فرهنگی هنری مساجد با برنامه های متنوع و با کیفیت در انتقال مفاهیم انقلابی به نسل امروز موثر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.