نمایشگاه اقتدار

حضور فعال ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز در نمایشگاه اقتدار ۴۰ سالگی دفاع مقدس

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون ها ی فرهنگی هنری مساجد استان البرز حجت الاسلام کاظم شکری مسئول ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز گفت: آئین افتتاح نمایشگاه اقتدار ۴۰ سالگی دفاع مقدس با حضور ادارات و نهاد های دولتی استان البرز برگزار شد.

حجت الاسلام شکری در خصوص افتتاح نمایشگاه اقتدار ۴۰ در استان البرز خاطرنشان کرد : با توجه به توانمندی و ظرفیت و زیرساختارهای لازم در مساجد و پیشرفت های بسیار ارزنده ای که کانون های فرهنگی هنری مساجد نقش بسزایی درآنها داشتند پرداخت و این نمایشگاه گوشه ای هرچند کوچک از این فعالیت های بیشمار میباشد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز افزود: در این نمایشگاه تلاش شده است به صورت اجمالی و مختصر و تیتر وار چند مورد از عناوین و برنامه ها و اقداماتی که کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در آن نقش و اثر داشتند به نمایش عموم بازدید کنندگان قرار داده شده است.

شکری در ادامه گفت: ابتکاری که غرفه ستااد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در این نمایشگاه انجام داده است راه اندازی و طراحی فضایی با دکور و پوشش مسجد و دفاع مقدس برای عکاسی یادگاری و چاپ همزمان تصویر یادگاری بازدید کننده گان و اهداء رایگان آن می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.