حمایت همه جانبه فعالان مسجدی با حضور در راهپیمایی روز قدس

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار کانون‌ها اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در بیانیه ای با دعوت از عموم فعالان فرهنگی هنری کانون های مساجد البرز به منظور حضور در راهپیمایی روز قدس، آورده است:

یوم الله روز قدس به عنوان میراث ماندگار حضرت امام خمینی(رحمته الله) در ردیف مهمترین روزهای جهان اسلام است که در تاریخ به ثبت رسیده و همواره در این روز خیل عظیم مسلمانان با حضور در صحنه راهپیمایی نسبت به رژیم استکباری صهیونیسم، حضور پیدا می کنند.

راهپیمایی روز قدس، نمایش وحدت و اقتدار مسلمانان برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین است. روزی که به واقع نمایش استقامات و همدردی است.

فعالان فرهنگی هنری مساجد با آگاهی از اهمیت سیاسی و عقیدتی روز قدس با حضور در صفوف یکپارچه در آئین راهپیمایی روز قدس حضور پیدا می کنند.

روز قدس، فرصت بیان وحدت امت اسلامی و ملت های مظلوم و مستضعف جهان است. آن چنان که حضرت امام خمینی (رحمه الله) فرمودند: « روز قدس، روز اسلام است».

فعالان فرهنگی هنری مساجد البرز با باور به این فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی که مسأله فلسطین، مسأله اول جهان اسلامی است، روز جمعه (۱۰ خرداد) با برپایی راهپیمایی بار دیگر بر عزم و اراده خود نسبت به حمایت از مظلومان و مستضعفان تأکید می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.