دوره آموزش مدیریتی ویژه فعالان مسجدی در قالب کارگاه آموزشی برگزار می شود

اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز :« حجت الاسلام کاظم شکری»  در خصوص برپایی دوره آموزشی مدیریتی ویژه فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، گفت: این دوره با هدف تبیین رفتارهای مدیریتی آگاهانه ویژه فعالان فرهنگی هنری مساجد در نظر گرفته شده است.

مدیرستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، افزود: این دوره با عنوان دوره آموزشی مدیریت اسلامی در قالب سرفصل های مدیریت اسلامی در قالب سه نظام محوری با عنوان نظام اوقات، نظام خانواده، نظام تعلیم و تربیت اسلامی است. 

وی با بیان این مطلب که طی این دوره ۱۶ ساعت کارگاهی در روزهای دوم و سوم برگزار می شود، بیان کرد: طی این نشست کارگاهی پیرامون چالش ها و مسائل مختلف مسجد و کانون های فرهنگی هنری صحبت و تبادل نظر می شود.

وی خاطرنشان کرد: عناوین موضوعات این دوره آموزشی، وظائف مدیریت، مهارت های رفتاری، مدیریت تبلیغ و ارتباطات و مدیریت آموزشی و تربیتی است.

مدیرستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز مطرح کرد: طی این دوره گواهینامه معتبر از طرف انجمن مدیریت اسلامی، حوزه های علیمه کشور اعطا می شود.

گفتنی است، علاقمندان برای حضور در این دوره آموزشی نام، نام خانوادگی، سال تحصیلات و نام کانون خود را به شماره ۱۰۰۰۸۹۴۰۲۶۱ ارسال نمایند. زمان برپایی این دوره روز چهارشنبه ۶ شهریور تا جمعه ۸ شهریور سال جاری است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.