دوره تفسیر قرآن ویژه ائمه جماعات استان البرز برگزار می شود

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، حجت الاسلام کاظم شکری، سرپرست دبیرخانه نظارت و هماهنگی بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز طی نشستی با حجت الاسلام سید اکبر موسوی، رئیس ستاد اقامه نماز استان البرز گفت: همکاری و تعامل کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با ستاد اقامه نماز در ترویج فرهنگ دینی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی موثر است.
حجت الاسلام شکری با در نظر گرفتن اهمیت فعالیت های قرآنی در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد به مدیریت امامان مساجد مطرح کرد: دوره های تفاسیر قرآن کریم ویژه ائمه جماعات مساجد استان البرز با محوریت کانون های فرهنگی هنری و ستاد اقامه نماز در مساجد برگزار می شود.


رئیس ستاد اقامه نماز استان البرز با در نظر گرفتن اهمیت فعالیت های قرآنی و فرهنگی در مناطق آسیب خیز شهری مطرح کرد: مناطق متعددی در سطح کلانشهر کرج و استان البرز وجود دارد که نیازمند اجرای برنامه های فرهنگی و قرآنی است.
به گفته حجت الاسلام موسوی، نهادهای فرهنگی، قرآنی در سطح استان بسیار هستند با این وصف آن گونه که باید در زمینه های فرهنگی و قرآنی در عمل نتایج چندان شاخصی دیده نمی شود.
گفتنی است، طی این نشست مقرر شد، دوره آموزشی با حضور ۱۰۰ تا ۲۰۰ نفر از ائمه جماعات مساجد با حضور اساتید برجسته ای همچون حجت الاسلام قرائتی و جناب بهشتی از کارشناس برنامه به سمت خدا، برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.