دومین روز از آموزش مدیریت اسلامی ویژه مدیران کانون های مساجد آغاز شد

اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز: « حجت الاسلام کاظم شکری»  در خصوص برپایی دوره آموزشی ویژه مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت: برپایی دوره های آموزشی ویژه مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد یکی از ضرورت های لازم است که متناسب با اهداف معین شده ستادعالی کانون های مساجد نسبت به آن برنامه ریزی لازم صورت گرفته است. 

مدیرستادهماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز افزود: (۷ شهریور) در دومین روز از همایش آموزشی سه روزه مدیریت اسلامی، وظائف مدیریت، مدیریت تبلیغ و ارتباطات و مهارت های رفتاری به عنوان سرفصل های آموزشی تدریس می شود.

وی با اشاره به اهمیت بهره مندی از ظرفیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد در جهت اشاعه فرهنگ دینی و رسیدن به مسجد تراز اسلامی، عنوان کرد: استاد محمدی نسب، استاد ابروش، استاد دکتر منطقی، استاد دکتر بخشی در این روز به سخنرانی و تدریس می پردازند.

مدیرستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز تصریح کرد: بیش از ۱۰۰ نفر در این دوره آموزشی حضور رساندند که در پایان از طرف موسسه امام خمینی قم به افراد شرکت کنند، مدرک معتبر پایان دوره آموزشی اعطاء می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.