دومین نمایشگاه قرآنی ماه رمضان استان البرز در راستای اهداف فرهنگ مسجدی است

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « ناصر مقدم» با حضور در آئین افتتاحیه نمایشگاه قرآنی و فرهنگی ویژه ماه مبارک رمضان که (۲۴ اردیبهشت) در نمایشگاه دائمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار شد، گفت: فعالیت ۱۲۰ موسسه قرآنی در سطح استان البرز در اشاعه فرهنگ قرآنی و تبیین باورهای دینی و ایمانی موثر است.

البرز، « ناصر مقدم» با حضور در آئین افتتاحیه نمایشگاه قرآنی و فرهنگی ویژه ماه مبارک رمضان که(۲۴ اردیبهشت) در نمایشگاه دائمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار شد، گفت: فعالیت ۱۲۰ موسسه قرآنی در سطح استان البرز در اشاعه فرهنگ قرآنی و تبیین باورهای دینی و ایمانی موثر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز افزود: ارائه دستاوردهای قرآنی، فرهنگی و هنری در نمایشگاه قرآنی ماه رمضان از جمله اهداف محوری این دوره از نمایشگاه است.

وی با اشاره به برپایی هفدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت طی سال گذشته در البرز مطرح کرد: در این دوره از آزمون سراسری بالغ بر چهارهزار و ۷۸۰ نفر حضور یافتند.

مقدم با بیان این مهم که دومین نمایشگاه قرآنی و فرهنگی ماه رمضان البرز هم سو با فعالیت های فرهنگی هنری مساجد است، مطرح کرد: در این دوره از نمایشگاه ۳۰ غرفه نمایشگاهی فعالیت دارند که در قالب ارائه آثار قرآنی، محصولات عفاف و حجاب و … است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان بیان کرد: علاقمندان به منظور حضور در این دوره از نمایشگاه از ساعت ۲۱ تا ۲۴ می توانند به نمایشگاه دائمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.