راه اندازی اشتغال خرد در کانون های فرهنگی مساجد البرز با محوریت « رونق تولید»

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص

به روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، «حجت الاسلام کاظم شکری» طی نشست با مدیران مالی بانک رسالت که امروز (۲۴ فروردین) در دفتر دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد البرز برگزار شد از راه اندازی اشتغال خرد در کانون های فرهنگی مساجد البرز با محوریت « رونق تولید» خبر داد و گفت: دبیرخانه کانون های مساجد البرز با بانک رسالت در زمینه دامپروری به عنوان یکی از اقتصادهای خرد توافق هایی را به عمل آورده است.

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز افزود: بانک رسالت به عنوان یکی از بانک های شاخص در زمینه اعطاء وام در امر تولید و سازندگی در پیشبرد رونق تولید در حوزه دامپروری با کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز همکاری لازم را دارد.

حجت الاسلام شکری ادامه داد: مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد می توانند با درخواست تقاضا خود با هدف اقتصادهای خرد مانند پرورش گل، دامپروری و … با مراجعه به دبیرخانه کانون های مساجد البرز از این امکان استفاده کنند.

امدادرسانی به سیل زدگان با بهره مندی از وام بانک رسالت بدون کارمزد

این استاد دانشگاه در محور دیگر سخنان خود با اشاره به اهمیت کمک رسانی به سیل زدگان مطرح کرد: بانک رسالت فرصتی را ایجاد کرده است که برمبنای آن متقاضیان می توانند از ۲۰۰ هزارتومان تا سقف یک میلیون تومان در قالب وام بدون کارمزد، کمک های امدادرسانی به سیل زدگان داشته باشند.

حجت الاسلام شکری با بیان این مطلب که این تسهیلات بدون ضامن و سپرده گذاری به صورت ۱۰ ماهه است، توضیح داد: فعالان مسجدی می توانند در قالب این طرح تا ۱۰۰ هزارتومان کمک نقدی داشته باشند و از ۲۰۰ تا یک میلیون تومان نیز کمک های مورد نیاز را مشخص کنند و به دست سیل زدگان برسانند.

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز در پایان به اجرای طرح حمایت از سفرهای زیارتی ویژه فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز خبر داد و گفت: در بحث سفرهای زیارتی نیز طرح های حمایتی برای فعالان مسجدی و خانواده های آنان در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.