راه اندازی کانون بسیج مسجد و رسانه در البرز؛ آموزش رویکرد اصلی فعالیت بسیج رسانه

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم
راه اندازی کانون بسیج مسجد و رسانه در البرز؛ آموزش رویکرد اصلی فعالیت بسیج رسانه
راه اندازی کانون بسیج مسجد و رسانه در البرز؛ آموزش رویکرد اصلی فعالیت بسیج رسانه

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز، مساجد را یکی از مهم ترین ارکان جامعه اسلامی خواند و گفت: راه اندازی کانون بسیج مسجد و رسانه در استان البرز راهبرد موثری در راستای تعالی جایگاه خبر، رسانه و احیاء کارکردهای مساجد طراز اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، ابراهیم نوروزی فر، رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز طی دیدار با حجت الاسلام شکری، سرپرست کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز که پیش از ظهر امروز در دفتر این نهاد برگزار شد، گفت: بسیج رسانه استان البرز با جامعه هدف ۱۲ رکن از ارکان رسانه سعی و اهتمام ویژه ای در بحث جذب، سازماندهی و آموزش دارد.
وی با در نظر گرفتن مقوله آموزش خبر و خبرنویسی، مطرح کرد: رویکرد اصلی سازمان بسیج رسانه در استان البرز در قالب آموزش است.
به گفته این کارشناس رسانه، متعارف با این رویکرد تفاهم نامه ای با ستاد هماهنگی نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد در قالب آموزش نیروهای خبری مساجد منعقد می گردد.

نوروزی فر با ارائه گزارش عملکردی از فعالیت های این سازمان بیان کرد: ویژه برنامه های آموزشی، فرهنگی، تربیتی و تفریحی برای رشد و جایگاه رسانه در سطح استان برگزار شده است که هر یک از این برنامه ها دستاوردهایی را به همراه داشته است.
وی با برشمردن ویژه برنامه های سازمان بسیج رسانه در استان البرز اظهار کرد: ۱۶۷ برنامه در سال ۹۵، ۲۰۲ برنامه در سال ۹۶ با همت سازمان بسیج رسانه برگزار شد که رویکرد اصلی این برنامه ها در قالب آموزش است.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز در پایان از فعالیت شش کانون بسیج رسانه در سطح استان البرز خبر داد و گفت: راه اندازی کانون بسیج مسجد و رسانه متناسب با فعالیت ۳۸۶ کانون فرهنگی هنری مسجد، گامی در راستای بیان جایگاه رسانه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.