رویکرد ستاد جشن های دهه کرامت البرز هم افزایی با هدف بهره مندی هر چه بیشتر مردم است

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار کانون‌ها اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» در دومین نشست دهه کرامت که (سه شنبه ۱۱ تیر) در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی و نهادها برگزار شد، گفت: ایام گرامیداشت دهه کرامت از ۱۳ تا ۲۳ تیرماه سال جاری با عنوان و شعار مهربانی به رسم اهل بیت علیه السلام است.

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، افزود: هم افزایی برنامه های با هدف بهره مندی بیشتر مردم از ظرفیت های جشن های مردمی دهه کرامت از اهداف اصلی این نشست است.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه ظرفیت های مردمی برنامه های ویژه دهه کرامت، عنوان کرد: فعالان مسجد در قالب کانون های فرهنگی هنری مساجد در سطح استان البرز، ویژه ایام دهه کرامت برنامه هایی را در قالب آذین بندی، چراغانی و سخنرانی در نظر دارند.

به گفته حجت الاسلام شکری، برپایی برنامه های متعددی از قبیل ایستگاه های نذر شادی، تولید و توزیع بسته های فرهنگی، قرائت صلوت خاصه، تجلیل از دختران فرهیخته، مسابقات فرهنگی از جمله برنامه های ایام دهه کرامت است.

وی با اشاره به اهمیت گرامیداشت این ایام مطرح کرد: ستادهماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز نماینده آستان مقدس حرم حضرت معصومه سلام الله علیها است که در همین خصوص با مراجعه به سایت این آستان و ثبت فعالیت های ویژه دهه کرامت از امکان بسته های فرهنگی، آذین بندی، سهمیه سفر زیارتی به قم و … می توان بهره مند شد.

وی با بیان این مطلب که یکی از رویکردهای برپایی جشن های دهه کرامت، ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه و مردمی بودن این جشن ها است بر لزوم هم افزایی دستگاه های اجرایی با یکدیگر تاکید کرد.

مدیرستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز تاکید کرد: ویژه برنامه های متنوعی در قالب فرهنگی و هنری در سطح استان در حال انجام است که به عنوان نمونه به برپایی استندآپ کمدی با همت امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.