رویکرد کانون فرهنگی هنری شهید مسلمی محله محوری است

اخبار تصویری اخبار شاخص اخبار کانون‌ها

« رسول میرزایی» در خصوص ویژه برنامه های این کانون فرهنگی هنری مسجد گفت: مبنای حرکتی فعالیت کانون مسجد با مدیریت امام مسجد است.

مدیرکانون فرهنگی هنری شهید مسلمی واقع در دولت آباد کرج افزود: ویزیت رایگان پزشک در قالب طرح گروه جهادی انصار المهدی(عج) یکی از برنامه های مردم محور است که در نوبت های مختلف با همراهی کانون فرهنگی مسجد برگزار می شود.

وی با تأمل بر اهمیت نقش برنامه ریزی متناسب با نیاز منطقه توضیح داد: متناسب با هم اندیشی با حجت الاسلام سیدابوذر موسوی، مدیریت امام مسجد حضرت ابوالفضل(ع) ویژه برنامه های مورد نیاز محله با محوریت مسجد طرح ریزی می شود.

میرزایی توضیح داد: برپایی برنامه ورزشی با هدف ارتقاء روحیه و سلامت فعالان مسجدی از جمله دیگر برنامه های این کانون فرهنگی هنری است.

وی با در نظر گرفتن اهمیت همراهی کانون مسجد با پایگاه بسیج اظهار کرد: برپایی دوره های آموزشی قرآن کریم ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان با هدف توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی یکی از برنامه های مشترک کانون مسجد و پایگاه بسیج مسجد است.

در پایان مدیرکانون فرهنگی هنری شهید مسلمی از توزیع ۳۰ بسته موادغذایی ویژه شب یلدا در میان نیازمندان محل خبر داد و گفت: توجه به نیازمندان یکی از مهمترین مسائلی است که همواره مورد نظر و توجه فعالان مسجدی است در همین راستا به مناسبت شب یلدا ۳۰ بسته موادغذایی میان خانواده های تحت حمایت مسجد توزیع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.