ستاد اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز راه اندازی می شود

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار شاخص

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کاون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» طی نشست اداری هفتگی که (۱۸ خرداد) در دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز برگزار شد، گفت: راه اندازی ستاد اوقات فراغت یکی از محورهای اصلی در برنامه کانون های فرهنگی مساجد البرز است.

مدیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز، افزود: ارائه محتوای برنامه های آموزشی به کانون های مساجد، عقد قرارداد با مراکز و دستگاه ها در بحث استفاده از مراکز تفریحی از جمله برنامه های ویژه اوقات فراغت است.

وی با اشاره به اهمیت برپایی آئین اوقات فراغت در فضای کانون های فرهنگی هنری مساجد، عنوان کرد: ایام تابستان یکی از مهم ترین زمان هایی است که برای بهینه سازی اوقات فراغت می توان برنامه ریزی کرد.

این استاد دانشگاه با بیان این مطلب که دهه کرامت نیز در ایام اوقات فراغت واقع شده است، بیان کرد: ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد یکی از اعضاء شورای دهه کرامت است که انتظار می رود در سال جاری نیز با حضور در این ستاد ویژه برنامه های مسجدی با محوریت کانون های مساجد برپا شود.

جمع بندی طرح منطقه ای با محوریت ساماندهی و سازماندهی کانون های فرهنگی هنری مساجد از دیگر محورهای این نشست بود که مدیر ستاد دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز به آن اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.