سرپرست دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز منصوب شد

اخبار تصویری اخبار دبیرخانه اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، سرپرست دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز طی ابلاغ حکمی از طرف مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، منصوب شد.
براساس این حکم، حجت الاسلام حبیب ارزانی، مشاور وزیر و دبیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور حجت الاسلام کاظم شکری به عنوان سرپرست جدید دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز معرفی شد.

 

متن ابلاغ این حکم به شرح زیر است:

حجت الاسلام کاظم شکری متناسب با بررسی های صورت گرفته و سوابق خدماتی بر مبنای این حکم به عنوان عهده دار وظائف سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز منصوب می گردید.

امید است با اتکاء به خداوند متعال و با بهره مندی از تمام توانمندی های خود و دیگر همکاران مجموعه دبیرخانه استان در ساماندهی و هماهنگی امور محوله در چارچوب سیاست های کلی و اهداف ستاد و در جهت خدمت به توسعه و تعالی فرهنگ و هنر مساجد کشور موفق باشید.

در ضمن از زحمات و تلاش های خالصانه حجت الاسلام حمیدرضا ولی زاده سپاسگزاری می نمایم و توفیق روز افزون وی را از درگاه خداوند خواستارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.