شرایط اخذ مجوز کانون فرهنگی هنری مسجد در البرز اعلام شد

اخبار شاخص اخبار کانون‌ها

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنیگ کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز « حجت الاسلام کاظم شکری» در خصوص اعلام شرائط اخذ مجوز کانون فرهنگی هنری مسجد گفت: فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در جهت تحقق مسجد تراز اسلامی است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز افزود: نخستین مرحله از اخذ مجوز کانون فرهنگی هنری مسجد، تکمیل اطلاعات ارکان کانون است که هر یک از اعضاء کانون باید نقش خود را در یک چارت شخصی مشخص کنند.

وی توضیح داد: عضویت حداقل ۲۰ نفر در کانون های فرهنگی هنری مساجد شهری و ۱۰ نفر در کانون های روستایی از دیگر شروط معین شده است.

حجت الاسلام شکری مطرح کرد: یکی از شروط معین شده در سال جاری این است که مدیر باید میان سال های ۴۹ تا ۸۱ متولد شده باشد، همچنین از مدرک کارشناسی با معادل آن بهره مند باشد.

این استاد دانشگاه عنوان کرد: از دیگر مقررات معین شده این است که ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع حوزه برای مدیران در برهه سنی ۱۸ تا ۲۳ ضروری است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز خاطرنشان کرد: ثبت فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در سامانه بچه های مسجد یکی از الزامات مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.