شناسایی ظرفیت گروه سرود بین المللی کانون فرهنگی هنری مسجد در البرز

اخبار دبیرخانه اخبار شاخص اخبار مهم

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز، « حجت الاسلام کاظم شکری» طی نشست اداری که (۱۵ دی) در سالن جلسات دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز برگزار شد، گفت: شناسایی گروه سرودی که در ۲۸ کشور برنامه اجرا کرده است از برکات طرح سرود انقلاب است.

مسئول ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز افزود: خاستگاه شکل گیری این گروه بین المللی سرود از کانون فرهنگی هنری مصلی امام خمینی(ره) در هشتگرد است.

وی با نظر بر اهمیت پتانسیل فرهنگی هنری ساوجبلاغ تصریح کرد: ظرفیت فرهنگی هنری ویژه ای در شهرستان ساوجبلاغ وجود دارد که این مهم با حمایت امام جمعه این شهرستان در راستای پویایی مساجد برنامه ریزی می شود.

حجت الاسلام شکری در محور دیگر سخنان خود طی این نشست اداری از راه اندازی شنبه های با کتاب خبر داد و گفت: این مهم متناسب با فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در سطح کتابخانه های شاخص کانون های فرهنگی هنری مسجد اجرا می شود.

مسئول ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در پایان مطرح کرد: هیئت اندیشه ورز که در قالب یک نشست هم اندیشی تشکیل شده است تا ۱۸ اسفند سالروز تاسیس کانون های مساجد به شورای مناطق تغییر نام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.